1

Kürklü Patiklerle Bebeğinizin Ayakları Sımsıcak

Her biri özel el işçiliği ile üretilen Yoyo Junior  ilk adım ayakkabısı patiklerimiz, bebeklerimizin kışın da ihtiyaçlarını unutmadı. Soğuk havalarda bebeğinizin ihtiyacı olan yumuşaklığı ve sıcaklığı sağlaması amacıyla içi kürklü ve arkası kürk detaylı bebek patiklerini tasarladı.

Soğuk Havalar için Kürklü İlk Adım Ayakkabıları

Yoyo Junior bebek patiklerimiz %100 deri olmasıyla, terletmeyen ve nefes alma özelliğine sahip yapısıyla dört mevsim kullanıma uygundur. Özellikle kış mevsiminin daha soğuk hissedildiği bölgelerde bebeğimiz için daha kalın ve sıcak tutan yapıda bir ürüne ihtiyacımız olabilir. Yoyo Junior bebek patik modelleri arasında içi kürklü ve kürk detaylı üretilen modeller, bu hava koşulları düşünülerek tasarlanmıştır. Patiklerimizi kışın ev ayakkabısı olarak , sıcak tutan yapısıyla ve kaymaz tabanıyla güvenle kullanabilirsiniz.

Geniş ve Kaymaz Özel Taban İlk Adım Ayakkabıları

Standart ayakkabı kalıplarından farklı olarak tasarlanmış geniş tabanıyla, sağlıklı ve doğal ayak gelişimi önce düşünülmüştür. Özellikle yürüme çağındaki bebekler için ilk adım ayakkabısı seçimi oldukça önemlidir. Bu noktada sert tabanlı, sıkı ve ayağın hareket etme özgürlüğünü kısıtlayan ayakkabıların tercihi kalıcı problemlere yol açabilir. Bu dönem bebeklerin daha güvenli bir şekilde yürümeye geçişinin sağlanması için, gerçek deri tabanlı, düşmesini engelleyen modeller tercih edilmelidir. Gerçek deri tabanlar, kaymayı engellediği için yere çok daha sağlam adımlarla basmalarına yardımcı olur. Ayrıca modellerimizde bulunan lastik bölümüyle giydirme kolaylığı sağlanır ve ayaktan kolayca çıkması da önlenmiş olur.