₺69,90 KDV Dahil
₺119,90 KDV Dahil
%42 İndirim
%42İndirim
Ücretsiz Kargo
₺69,90 KDV Dahil
₺119,90 KDV Dahil
%42 İndirim
%42İndirim
Ücretsiz Kargo
₺69,90 KDV Dahil
₺119,90 KDV Dahil
%42 İndirim
%42İndirim
Ücretsiz Kargo
< 1 2 3 >

Kız Bebeklere İlk Adım Ayakkabısı Patik Modelleri

Her anne baba için bebeklerine kıyafet seçmek, onlar için alışveriş yapmak, ebeveynliğin en keyifli taraflarındandır şüphesiz. Özellikle bebeklik çağındaki kıyafetler hep çok özenle giydirilir, çünkü bebeklerin en sevimli oldukları zamanlardır bunlar. Kız bebekli ebeveynler için bu süreç daha da keyiflidir denilebilir. Çünkü kız bebekler için alternatifler oldukça fazla ve çeşitlidir. İlk adımını atmaya az kalmış bebeğinizin kombinini, birbirinden şık özel el işçiliği ile üretilen ilk adım ayakkabısı bebek patik modellerimizle tamamlamaya ne dersiniz… 

Minik Hanımefendilere Bebek Patikleri

Her biri özel el işçiliği ile ürettiğimiz Yoyo Junior bebek patiklerimiz, 0-3 yaş grubu için uygundur. Özellikle yürümeye yeni başlamaya hazırlanan bebeğiniz için tavsiye edilen anatomik taban yapısına sahiptir. 16’dan 23 numaraya kadar bulabileceğinizin kız bebek patiklerimiz, hakiki deri, süet, bağcıklı, bağcıksız modelleri ve farklı renkleriyle bir çok çeşidi barındırmaktadır. Kız bebekler için özel tasarladığımız, lame ve dore,  kalpli, yıldızlı, simli, püsküllü ve kelebek detaylı modellerimizle bebeğiniz için hem sağlıklı bir seçim yapmış olur, hem de bebeğinizin şıklığına şıklık katabilirsiniz.

Dört Mevsim Kullanıma Uygun

Yoyo Junior bebek patiklerimiz %100 deri olmasıyla, terletmeyen ve nefes alma özelliğine sahip yapısıyla dört mevsim kullanıma uygundur. Standart ayakkabı kalıplarından farklı olarak tasarlanmış geniş tabanıyla, sağlıklı ve doğal ayak gelişimi düşünülmüştür. Özellikle yürüme çağındaki bebekler için ayakkabı seçimi oldukça önemlidir. Bu noktada sert tabanlı, sıkı ve ayağın hareket etme özgürlüğünü kısıtlayan ayakkabıların tercihi kalıcı problemlere yol açabilir. Bu dönem bebeklerin daha güvenli bir şekilde yürümeye geçişinin sağlanması için, gerçek deri tabanlı, düşmesini engelleyen modeller tercih edilmelidir. Gerçek deri tabanlar, kaymayı engellediği için yere çok daha sağlam adımlarla basmalarına yardımcı olur. Ayrıca modellerimizde bulunan lastik bölümüyle giydirme kolaylığı sağlanır ve ayaktan kolayca çıkması da önlenmiş olur.